انتخاب هر یک از رنگ‌ها برای پوشش پاییزی نشان‌دهنده یکی از ویژگی‌های برجسته شما است. و معمولا  کسانی که مطابق فصل رنگ لباسهایشان را انتخاب می کنند مورد تحسین اطرافیان قرار می گیرند .ترکیب رنگ های پاییزی در استایل پاییزه فوق العاده است. با شناخت این رنگ‌ها می‌توانیم با ترکیب رنگی بهتری لباس بپوشیم. دانستن رنگی که در هر فصل مناسب شما است می‌تواند کمک بزرگی در خرید لباس بکند.

معمولاً رنگ‌های تیره ‌تر برای فصل پاییز مناسب هستند. در فصل سرما بهتر است رنگ‌های گرم بیشتر بپوشید به خصوص اگر می‌خواهید چهره‌ای گرم‌تری داشته باشید. رنگ‌هایی مثل قهوه‌ای شکلاتی ، چهره شما را گرم‌تر نشان می‌دهند.

در این فصل از پوشیدن رنگ‌های سرد مثل زرد کم‌رنگ، آبی یخی، ارغوانی، سبز دریایی و رنگ‌های ملایم دوری کنید. رنگ‌های دیگری که نباید انتخاب کنید سیاه و سفید یکدست است، این رنگ‌ها نقاط قوت پوست شما را می‌گیرند .

بیائید مفهوم چند رنگ و نحوه ترکیب آن ها با دیگر رنگ های پاییزی را با هم بررسی می کنیم:

 بنفش:

 این رنگ در کنار بنفش تیره، در روزهای پاییزی نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و داشتن قدرت است. بنفش تیره از محکم‌ترین و پایدارترین رنگ‌هاست. حس اقتدار زیادی به افراد می‌دهد. بنفش با ترکیب رنگ های پاییزی و مشکی ترکیب فوق العاده ای را بهمراه دارد.

طلایی یا زرد:

طلایی، رنگ درخشانی است. رنگی که در این فصل زیاد دیده می‌شود. لباس‌های جذب در رنگ طلایی زیباتر خواهند بود. معمولاً افرا د با اعتماد به نفس از این رنگ  استفاده می کنند. در فصل پاییز لباس‌هایی با طیف زرد و قرمز روشن و قهوه‌ای و سبز  بسیار روشن ترکیب خوبی است.

 کرم یا شتری:

رنگ شتری و کرم از سایر رنگ ها کلاسیک تر است. برای کت‌های این فصل رنگ مناسبی است. با این رنگ لباس‌هایی بپوشید که هم‌خانواده این رنگ هستند. یا لباستان را با یک رنگ متضاد مانند قرمز یا قهوه ایی تکمیل کنید.

قهوه‌ای:

 افراد زیادی این رنگ را انتخاب می‌کنند.زیرا یکی از رنگ هایی است که با اغلب رنگ های پاییزی همخوانی دارد. قهوه ای را با سبز یشمی و کرم و نارنجی و آبی فیروزه ای میتوان ست کرد. رنگ لباس قهوه‌ای روشن  یا تیره همراه با کیف و کفش آجری بسیار جذاب است.

 سبز:

 رنگ سبز رنگی کاملاً متضاد با پاییز است. این تضاد میتواند زیبایی را بیشتر کند. اما با رنگهای پاییزی از جمله: قرمز، نارنجی ، زرد و قهوه ایی  یا جگری ترکیب چشمگیری را بهمراه دارد .  از جمله سبز زمردی رنگی است که در فصل پاییز به چشم می‌آیند.

خردلی:

رنگی گرم است. این رنگ مناسب کسانی است که می‌خواهند بر پیرامون خود تاثیرگذار باشند. احساس گرمی و آرامش را هم به خود و دیگران منتقل کنند.ترکیب رنگی خردلی را با قرمز جلوه بیشتری دارد. این رنگ با سرمه ای و طوسی و مشکی ترکیب خوبی میشود. این رنگ در بافت، کاپشن و کیف بسیار زیبا خواهد بود.

جگری:

یکی از رنگ هایی است که ترکیب آن مناسب فصل پاییز است. با رنگ های پاییزی قرابت دارد. و گرمی خاصی به استایل شما می بخشد.

قرمز:

قرمز رنگی تند و آتشین در طبیعت است .که به راحتی نمی‌توان از آن گذشت. این رنگ را زمانی انتخاب کنید که می‌خواهید در جایی بدرخشید . رنگ‌های قرمز تیره را می توان با تمامی رنگهای پاییزی هماهنگ کرد. از جمله رنگ خردلی ، سبز و سرمه ای می تواند به استایل شما جلوه خاصی ببخشد. از طرفی می توان با رنگ‌های خنثی را با رنگ‌های روشن‌تری از طیف قرمز هماهنگ کنید

 خاکستری و آبی:

این رنگ مانند یک آسمان بارانی و ابری است. به همین دلیل در پاییز این رنگ طرفداران خاص خودش را دارد. جزو رنگ‌هایی است که بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد. در ماه‌های گرم سال طرفداری ندارد.می توانید برای پاییزی تر شدن استایل خود این رنگ را با آجری  یا جگری و فیروزه ای ترکیب کنید.

فصل پاییز با خودش رنگ‌های طلایی و خاکی و گرمی می‌آورد. رنگ‌های پاییزی به تنهایی پر طراوت هستند. رنگ‌های مناسب پوست شما در فصل پاییز، باید عمیق و گرم باشند. مثل زیتونی، جگری، شکلاتی، سبز دودی، نارنجی سوخته (آجری)، بنفش، بادمجانی و خاکستری روشن و گرم. این رنگ‌های خاص به پوست‌های مختلف می‌آیند، ولی باید به درجه و سایه‌های مختلف آنها دقت کنید.

در انتخاب رنگ مناسب لباس های پاییزی رنگ پوست و موی خود را در نظر داشته باشید.تا انتخاب بهتری داشته باشید . اگر پوستی به رنگ پاییز دارید، می‌توانید رنگ‌های سرد و زمستانی خاصی را بپوشید. البته بهتر است آنها را دور از صورت و در پایین تنه (مثلاً رنگ شلوار یا کفشتان) استفاده کنید. سعی کنید لباس‌هایی که نزدیک صورت هستند، مثل کلاه، شال و پیراهن، باید به رنگ پاییز باشند.

 

شما می توانید با آغاز فصل پاییز از کالکشن پاییزه برند پریمو دیدن کنید.