باشگاه مشتریان پریمو

VIP CLUB

ما در پریمو همواره در تلاش هستیم تا برای ایجاد حس مطلوب آرامش در خرید شرایط را برای شما عزیزان فراهم کنیم. در همین راستا تصمیم به راه اندازی زیر ساخت های سیستم وفاداری مشتریان تحت عنوان باشگاه مشتریان پریمو گرفتیم.

باشگاه مشتریان چیست؟

باشگاه مشتریان برنامه ای است که از طریق آن برای ایجاد وفاداری در مشتریان، مزایایی به گروهی از مشتریان شرکت اختصاص داده می شود. باشگاه مشتریان در اثر کنار هم گرد آوردن مشتریان یک مجموعه و ثبت اطلاعات آن‌ها بوجود می‌آید. اطلاعات آن‌ها که در یک بانک اطلاعاتی ثبت شده و می‌توان از این طریق برنامه ریزی های مدونی برای آنها انجام داد. به عبارت دیگر باشگاه مشتریان، بستری برای رفع نیازهای مشتریان، توجه ویژه به آنها و مدیریت صحیح ارتباط با آنها است.

این ایده، ابزاری نسبتاً جدید است که توسط برخی از شرکتهای تجاری استفاده می‌شود و مشتریان فعلی و آینده نگر را با انگیزه‌ های ویژه‌ ای برای پیوستن به این باشگاه تشویق می‌کند. این انگیزه ها و مزایا در قالب کوپن، محصولات رایگان، امتیازات ویژه در شرکت های دیگر و…. ارائه می شوند.

در طرح وفاداری مشتریان پریمو تمرکز اصلی بر روی جذب مشتریان جدید نبوده، بلکه بر روی گسترش روابط با مشتریان فعلی قرار دارد.

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان پریمو

برای عضویت در باشگاه مشتریان پریمو کافیست تنها با یکبار خرید حداقل 40.000.000 ریال از شعب منتخب ما کارت عضویت در باشگاه را از صندوق فروشگاه دریافت نمایید و وارد سطح برنزی باشگاه مشتریان پریمو بشوید. پس از دریافت کارت باشگاه پس از هربار خرید از هر شعبه طبق قوانین باشگاه مبلغ مشخصی به عنوان اعتبار در کارت شارژ می شود و علاوه بر آن شما با خرید های بیشتر طبق قوانین باشگاه می توانید سطح خود را به نقره ای و طلایی ارتقا دهید و از بازگشت اعتباری بیشتر مبالغ خرید خود بهره ببرید.

 

سطوح باشگاه مشتریان پریمو

برنزی:

با یکبار خرید از 40.000.000 ریال الی 80.000.000 ریال از شعب پریمو وارد “سطح برنزی” خواهید شد و 12% از مبلغ خرید شما در کارت باشگاه مشتریان شارژ شده و در خرید بعدی تا حداکثر 50% از مبلغ فاکتور را می توانید از اعتبار خود استفاده کنید و در تمام خرید های بعدی خود از این تخفیف اعتباری به طور مستمر بهره مند شوید. علاوه بر آن از اعتبارات و پاداش های اضافی بهره مند خواهید شد.

نقره ای:

با یکبار خرید از 80.000.000 ریال الی 120.000.000 ریال از شعب پریمو وارد “سطح نقره ای” خواهید شد و 14% از مبلغ خرید شما در کارت باشگاه مشتریان شارژ شده و در خرید بعدی تا حداکثر 50% از مبلغ فاکتور را می توانید از اعتبار خود استفاده کنید و در تمام خرید های بعدی خود از این تخفیف اعتباری به طور مستمر بهره مند شوید. علاوه بر آن از اعتبارات و پاداش های اضافی بهره مند خواهید شد.

طلایی:

با یکبار خرید بیشتر از 120.000.000 ریال از شعب پریمو وارد “سطح طلایی” خواهید شد و 16% از مبلغ خرید شما در کارت باشگاه مشتریان شارژ شده و در خرید بعدی تا حداکثر 50% از مبلغ فاکتور را می توانید از اعتبار خود استفاده کنید و در تمام خرید های بعدی خود از این تخفیف اعتباری به طور مستمر بهره مند شوید. علاوه بر آن از اعتبارات و پاداش های اضافی بهره مند خواهید شد.

 

قوانین باشگاه مشتریان پریمو

  • استفاده از کارت باشگاه مشتریان پریمو و کارت هدیه در کلیه شعب منتخب مجموعه امکانپذیر می باشد.
  • استفاده از کارت باشگاه مشتریان پریمو و کارت هدیه در تمامی روزهای سال بجز ایام جشنواره ها و حراج ها امکانپذیر می باشد.
  • در ایام عادی سال استفاده از اعتبار باشگاه مشتریان و کارت هدیه برای کالاهای فروش ویژه مقدور نمی باشد.
  • موجودی کارت باشگاه مشتریان پریمو و کارت هدیه در هر زمان تا سقف 50% از مبلغ فاکتور قابل استفاده می باشد.
  • اطلاع از تغییرات در قوانین باشگاه مشتریان پریمو صرفا از این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

کارت هدیه و نحوه استفاده

در صورتی که شما کارت هدیه پریمو را دریافت کردید با مراجعه به شعب منتخب فروشگاه های پوشاک پریمو می توانید از اعتبار خود تا سقف 50% مبلغ فاکتور استفاده نمایید.

حتما توجه داشته باشید در صورت فراموشی یا نداشتن رمز کارت های هدیه احراز هویت نخواهید شد و صندوق از قبول اعتبار کارت هدیه شما معذور خواهد شد.

در نظر داشته باشید به جهت آنکه امکان بازگشت اعتبار مصرف شده در کارت های هدیه وجود ندارد امکان مرجوع کالای خریداری شده توسط کارت هدیه وجود نخواهد داشت خواهشمندیم در خرید خود دقت نمایید.

 

سوالات متداول

—————————————————-

کارت باشگاه مشتریان پریمو چیست؟

یک کارت غیر بانکی شامل شماره ۱۶ رقمی که موجودی آن فقط در شعب فروشگاه های پریمو قابل استفاده می باشد

رمز کارت را فراموش کردم

.

کارت مفقود شده است

در صورت مفقود شدن کارت باشگاه مشتریان به یکی از شعب مراجعه نمایید و کارت جدید خود را دریافت کنید

چطور کل اعتبار را استفاده کنم؟

شما می توانید حداکثر تا سقف 50% از مبلغ فاکتور خود را از موجودی اعتبار باشگاه مشتریان پریمو استفاده کنید.

به طور مثال در صورتی که مبلغ 10.000.000 ریال مبلغ فاکتور جدید شما باشد و 5.000.000 ریال مبلغ موجودی کارت اعتباری شما باشد می توانید کل اعتبار خود را در خرید استفاده کنید.

نحوه اطلاع از تراکنش ها، اعتبار و سطح کارت

برای اطلاع از مانده اعتبار، سطح مشتری و تراکنش ها به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://primo.dayaclub.com

در قسمت نام کاربری شماره همراه و در قسمت رمز عبور رمز کارت را وارد کنید.

در صورت مرجوع کالا اعتبار قبلی چه می شود؟

در صورت مرجوع کالا سیستم به صورت هوشمند اعتبار مصرفی شما بابت خرید قبلی را در حساب کارت باشگاه شارژ می نمایید و اعتبار جدید تعلق گرفته کسر می شود